Konteyner Mutfak

  • Paylaş

Esnek ve Taşınabilir Konteyner Mutfaklar

Konteyner mutfaklar, modüler yapıları sayesinde farklı ihtiyaçlara göre şekillendirilebilir. İhtiyaca göre farklı boyut ve şekillerde üretilebilirler. Bu modüler yapı, konteyner mutfakların hızlı ve esnek bir mutfak çözümü sunmasını sağlar. Ayrıca, konteyner mutfaklar, diğer modüler yapılarla birleştirilerek daha büyük mutfak alanları yaratılabilir.

Konteyner mutfakların taşınabilir olması, birçok sektörde avantaj sağlar. Özellikle acil durumlar için çok önemlidir. Doğal afetler, yangınlar, su baskınları gibi durumlarda, konteyner mutfaklar hızlı bir şekilde kurulabilir ve yemek hazırlama ve servis etme işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Konteyner mutfaklar, taşınabilir ve modüler yapısı sayesinde esnek bir mutfak çözümü sunarlar. Bu nedenle, konteyner mutfaklar, birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Konteyner mutfaklar, ihtiyaca göre özelleştirilebilen ve farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilen bir çözüm sunmaktadır.

KAYALAR'ın taşınabilir, ticari mutfakları, restoran veya ek pişirme alanı gerektiren mekanlarda veya tadilat sırasında kullanım için ideal olan kullanışlı, modüler bir çözüm sunar. 12 m uzunluğunda, konteynerize ticari mutfak 2,4 m veya 3 m genişlikte mevcuttur ve 500 kişiye kadar yemek pişirme kapasitesine sahiptir. Ünite tamamen yalıtılmıştır ve sınıfının en iyilerindendir. Kendi ürün yelpazemiz tarafından onaylanmış ve kapsamlı paslanmaz çelik tezgah ve ticari sınıf aydınlatma ile eksiksiz olarak kurulur.

KAYALAR konteyner mutfakları, Küresel Gıda Tesislerinin Tasarımı, İnşası ve Donanımı Standardına (AS4674-2004) uygundur. Bu sadece yasal uygunluğu garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda hijyenik yemek hazırlama için güvenli ve verimli bir ortam sağlar. Konteynerler ISO Sertifikalarına ve (MUB) birimine uygundur.

Teklif Al

E-BÜLTEN

Kampanyalarımız ve fırsatlarımızdan ilk sen haberdar ol