KURUMSAL

  • Paylaş
Kayalar Şirketler Grubu 1957'den beri faaliyetlerine devam etmektedir...

Kayalar Türkiye genelinde 4 bölge müdürlüğü, 8 mağaza, 54 bayi ve 70 servis ağıyla hizmet vermekte yeni katılımlar ve yatırımlarla bu hizmet ağını daha da genişletmeye devam etmektedir. Merkezi İstanbul'da olup 30 bin metrekare kapalı toplamda 45 bin metrekarelik alanda dünya standartlarına uygun son teknoloji makine parkuru ile donatılmış üretim tesisinde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı proje ortaklarıyla yaptığı uyumlu çalışmalarla, sektörün tanıtımı ve yeni ürünleri tüketicilerin hizmetine sunulması konusunda da üstlenmiş olduğu misyonu yerine getirmektedir.

Kayalar, endüstriyel mutfak sektörünün öncü ve lider firmaları arasında yer almaktadır. ihtiyaç ve talepler doğrultusunda mutfak ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Kalite ve güvenden asla ödün vermeyen faaliyet prensibiyle çözüm ortaklarıyla dünya pazarında söz sahibi olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Kayalar Çelik A.Ş. üretiminin %50 sini 5 kıtaya ihraç ederek bir çok ülkede bulunan otel, restoran, kafe, bar, patisserie, okul, hastane, fastfood, fabrika, askeri tesis ve benzeri işletmelerin mutfağında yer alarak Türk ekonomisinin büyümesine katkı sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek AR-GE çalışmalarını sürdürmekte üretim, montaj ve yaygın servis ağı ile birlikte satış sonrası desteği devam ettirmektedir.

Ürün grupları arasında soğutucu cihazlar, pişirici cihazlar, mutfak yardımcı ekipmanları, set üstü ürünler, bulaşıkhane ekipmanları, sahra mutfakları ile birlikte 2500'den fazla ürün çeşidi yer almaktadır. Sektöre değer katan dünyanın önde gelen firmaları ile iş birliği yaparak ihtiyaç duyulan ürünlerin ithalatını da gerçekleştirmekte ve bu ürünlerin hem yurt içi hem de yurt dışı satışını gerçekleştirmektedir.

Öncelikli hedefi tüketicilere fayda sağlayan, yeni ve ergonomik ürünler geliştirerek güvenilirlik ve tercih edilme konularında çalışmalar yürüterek tüm profesyonel mutfaklarda bilinirliğini arttırmaktır. Kayalar, insana ve doğaya verdiği önemle, takım olmanın gücüne inanan yeniliklerin peşinde olmanın heyecanını duyan, sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını yetiştirerek hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

E-BÜLTEN

Kampanyalarımız ve fırsatlarımızdan ilk sen haberdar ol