Duyurular - Kayalar Endüstriyel Mutfak

DUYURULAR

Kayalar Çelik 2020 Hedeflerini Hizmetix Dergisinde açıkladı

22.12.2019

Kayalar Çelik San. Ve Tic. A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Erol Kaya: 2019 yılının değerlendirmesini ve 2020 hedeflerini açıkladığı röportajı Hizmetix dergisi ve hizmetix.com sitesinde yayınlandı.

Hizmetix.com dergisindeki röportajın tamamını okumak için tıklayın.

 

FOTO GALERİ

Kayalar Mutfak, ‘Sektöre Değer Katan Markalar’ kategorisinin 1.si oldu

06.12.2019

Favori Lezzetler 2019 ödülleri The Green Park Merter Otel’de düzenlenen görkemli gece ile sahiplerini buldu. Gecede iş insanları, sanatçılar, belediye temsilcileri ve basın sektöründen katılımcılar yer aldı. Türkiye’nin dört bir yanından oylamaya katılan 220 bin kişi, 3 ay boyunca sosyal medya hesapları üzerinden oylamaya katıldılar. 45 kategoriden 682 firmanın yarıştığı gecede Kayalar Mutfak “Sektöre Değer Katan Markalar” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Kayalar Mutfak adına birincilik ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı İslam Kaya aldı. Kaya yaptığı konuşmada sektör temsilcilerine teşekkürlerini dile getirirken, Kayalar Mutfak olarak her zaman daha iyisini yapma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

FOTO GALERİ

Kayalar Çelik Host Milano 2019 Fuarında yerini aldı

18.10.2019

Kayalar Çelik, ürünlerini dünya pazarına sunmaya devam ediyor. En yeni modeller Host Milano 2019 Fuarında ki standında yerini aldı. Sektördeki ziyaretçilerinden tam puan alarak hedeflerine yaklaşmaya devam ediyor.

FOTO GALERİ

Ambiente Trends 2019 Frankfurt Fuarına Katıldık...

09.02.2019

FOTO GALERİ

Tusid 2018 Fuarında yer aldık

27.10.2018

Tusid 2018 Fuarında yer aldık. 

GASTROANTEP FESTİVALİNE KATILDIK

20.09.2018

GastroAntep, Gaziantep’in eşsiz mutfağını dünyaca ünlü Michelin yıldızlı restoran şefleri, gastronomi profesyonelleri, akademisyenler, öğrenciler ve halkımızın katılımı ile Gaziantep’i Geliştirme Vakfı ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonuyla 20-22 Eylül 2018 tarihleri arasında Gaziantep Festivalpark’ta gerçekleştirildi. Türkiye ve dünyanın birçok yerinden şeflerin katıldığı festivalde KAYALAR MUTFAK yarışma mutfağı sponsoru olarak yer aldı. Minik şefler 3 gün boyunca Şef Yeşim KAYA’NIN sunumuyla Gaziantep yöresine özgü lezzetleri KAYALAR MUTFAK’ın hazırlamış olduğu yarışma mutfağında  yaparak jüri üyelerinin tadımına sundular. Yapılan eğerlendirmeler sonucu birinci olan minik şeflere çeşitli hediyeler ve madalyaları takdim edildi.

FOTO GALERİ

MİNİK ŞEFLER FESTİVALİNE SPONSOR OLDUK

27.10.2018

Coğrafi işaretli ürünlerimiz Bodrum’da KAYALAR MUTFAK sponsorluğunda minik şefler ile buluştu.Gastronomi Kültür ve Turizm Derneği tarafından 27-28-29 Ekim 2018 tarihleri arasında Dünya’da bir ilk olarak gerçekleştirilen festivalde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen minik şefler yörelerine özgü ürünlerle KAYALAR MUTFAK ‘ın kurmuş olduğu istasyonlarda hazırlamış oldukları lezzetleri halkımızın tadımına sundular.Festivalin sunuculuğunu araştırmacı Şef Yeşim KAYA gerçekleştirdi.Renkli görüntülere sahne olan festival katılımcılara plaketlerin verilmesi ile sona erdi.

FOTO GALERİ

ALANYA ALTIN KEPÇE YARIŞMASI

07.10.2018

7-8-9 Kasım 2018 'de Alanya Belediyesi Altın Kepçe Uluslararası yemek yarışmasında şeflerimizle biraraya geldik

FOTO GALERİ

Rosvita - Timur İmrağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi fabrikamızı ziyaret etti

08.10.2018

Rosvita - Timur İmrağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi makina bölümü endüstriyel kalıp 3 öğretmenimiz, 32 öğrencimizle fabrikamızı ziyaret etti.

 

 

FOTO GALERİ

Genel Müdür Yardımcımız Sayın Erol KAYA Bey Bloomberg Tv de...

24.11.2016

VIDEO

2016 Geleneksel Bayi Toplantısı & Yemeği

03.11.2016

Kayalar Çelik olarak, yurt içinde ve yurt dışında Endüstriyel Mutfak sektöründe faaliyet gösterin bayilerimiz ile 3 Kasım 2016 tarihinde bir araya geldi. Aynı zamanda bayilerimiz TUSİD 2016 fuarında bütün ürünleri inceleme fırsatı bulduğu, yeni ürünlerin lanse edildiği ziyaretleri oldukça verimli geçti. Değerli iş ortaklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

FOTO GALERİ

TUSİD 2016 Fuarımızdan Görüntüler

04.11.2016

FOTO GALERİ

VIDEO

İstanbul Profesyonel Aşçılar Derneği TUSID Fuarında Ana Sponsoru olan KAYALAR ÇELİK Standında Açılış Kutlaması Yaptı

02.11.2016

2 - 5 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen TUSID 2016 Fuarı'nda KAYALAR ÇELİK standını ziyaret eden İstanbul Profesyonel Aşçılar Derneği ile birlikte açılış pastasını KAYALAR ÇELİK Yönetim Kurulu Başkanı İslam Kaya'nın da katılımıyla gerçekleşen kutlamada İSPAD üyeleriyle birlikte pasta kesildi. Ar-Ge çalışmalarıyla onların ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verecek ürünleri geliştirip, hizmetlerine sunmaya çalışıyoruz. Aşçılarla olan güçlü bağını her fırsatta gözler önüne seren KAYALAR ÇELİK, onlardan ilham alarak geliştirdiği profesyonel mutfak projeleriyle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

FOTO GALERİ

İnternet sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılmaktadır.
Siteyi kullanmaya devam etmeniz durumunda Çerez Politikası'nı kabul etmiş sayılacaksınız.

BilgiKabul Ediyorum